Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia

Studia to wyjątkowy etap w życiu każdego człowieka. Nie każdy jednak zdobywa wykształcenie wyższe. Nie każdy zawód wymaga ukończonych studiów. Wiele zależy od tego jaką ścieżkę obierzemy. Jednak coraz częściej obserwuje się trend, iż osoby starsze również rekrutują się na studia. Często chcą oni nauczyć się czegoś nowego lub wypełnić swój wolny czas. Studia dają wiele możliwości. Liczne benefity i nagrody przyciągają wiele osób. Stypendium Ministra Edukacji Narodowej świetny przykład na to, ze warto się uczyć. Jednak kto może otrzymać taką nagrodę i jak to wygląda?

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Kto może otrzymać Stypendium Ministra Edukacji Narodowej?

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest przyznawane studentom za znaczące osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane ze studiami lub znaczące osiągnięcia sportowe. Wśród nich wymienia się znaczący udział w projekcie badawczym o wysokim poziomie innowacyjności czy autorstwo lub wykonanie utworu muzycznego lub innej formy muzycznej zaprezentowanych na przeglądzie.

Stypendium dla doktorantów

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe lub wybitne osiągnięcia są przyznawane studentom. Doktoranci mogą ubiegać się o stypendia dla młodych naukowców. Młodym naukowcem jest osoba prowadząca działalność naukową. Takie stypendium może może otrzymać młody naukowiec wykazujący się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej. Wśród nich wyróżnia się udział w międzynarodowym projekcie badawczym, autorstwo lub współautorstwo artykułu naukowego opublikowanego w czasopiśmie naukowym i wiele innych.

Dodaj komentarz