Preparat do usuwania naklejek

Preparat do usuwania naklejek – wszystko co warto o nim wiedzieć

Nie ma wątpliwości co do tego, że eliminacja starych naklejek przysparza nie małą ilość problemów i wymaga dodatkowych środków, aby całkowicie pozbyć się pozostałości po kleju. Jeśli często zmagasz się z takimi sytuacjami, koniecznie sprawdź preparat do usuwania naklejek. Środek ten występuje w przystępnej formie – puszcze sprayu. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na temat tego produktu.

Preparat do usuwania naklejek – usuń pozostałości po kleju

Preparat do usuwania naklejek to niezwykle skuteczny środek, który służy do eliminacji kleju po starych naklejkach, metkach, winietach oraz innych elementach. Dzięki niemu w łatwy sposób pozbędziesz się trudnych w usunięciu elementów. Spray ten doskonale radzi sobie z usuwaniem śladów po markerach z powierzchni takich jak: metal, szkło, tworzywa sztuczne, skóra i inne materiały. Działa on na bardzo podobnej zasadzie co popularne zmywacze do kleju. Sprzedawany jest w puszce o pojemności 500ml, co sprawia że jeden produkt pozwoli Ci usunąć ogromną ilość naklejek.

Jak stosować spray do usuwania kleju?

Preparat do usuwania naklejek jest produktem łatwopalnym, dlatego nie można wystawiać go na temperaturę wyższą niż 50 stopni Celsjusza. Przed pierwszym użyciem warto jest wykonać próbę na niewidocznym kawałku materiału, dopiero później można wykonywać aplikację na docelowym miejscu. Użycie środka do usuwania naklejek jest banalnie proste. Przekonaj się sam!

preparat do usuwania naklejek

Dodaj komentarz