RAL 9010 biały połysk

RAL 9010 biały połysk – niezwykle wydajna farba do styroduru

RAL 9010 biały połysk to wysokiej jakości farba, która wyróżnia się doskonałym kryciem.  Z jej pomocą można skutecznie pomalować styrodur. W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Wam garść informacji na tego produktu.

RAL 9010 biały połysk  – najważniejsze informacje

Farba RAL 9010 biały połysk to produkt, którym powinno się malować w temperaturze 15-25 stopni celsjusza, gdyż jest to optymalna temperatura schnięcia lakieru. Warto pamiętać jednak o tym by malować nim wyłącznie pomieszczenia wentylowane. Przed pierwszą aplikacją należy wstrząsnąć pojemnikiem – dzięki temu lakier dobrze wymiesza się w środku. Spróbuj wykonać próbny natrysk na niewidoczny kawałek materiału. Farba powinna być nanoszona kilkoma cienkimi warstwami, w odległości 25-30 cm od malowanej powierzchni. Każdorazowo odczekaj kilka minut, a po zakończeniu wyczyść duszę, odwróć pojemnik do góry dnem i naciśnij ją przez około 3 sekundy.

Nie zapominaj o przygotowaniu podłoża

Malując przy użyciu produktu jakim jest lakier RAL 9010 biały połysk nie można zapominać o przygotowaniu podłoża. Czynność ta wpływa bowiem na jakość oraz trwałość powłoki lakierniczej. Malowaną powierzchnię należy przeszlifować, wysuszyć, a następnie odtłuścić. W momencie kiedy wyschnie, ponów szlifowanie lecz tym razem przy użyciu drobnoziarnistego papieru ściernego. Do powierzchni takich jak między innymi:  PUR, PS, PA, EPDM, ABS, GfK, Hart zastosuj podkład zwiększający przyczepność – polecamy Plastic Primer.

RAL 9010 biały połysk

Dodaj komentarz