Druki medyczne

Druki medyczne – obowiązkowy element placówek medycznych!

Każda placówka medyczna, w tym szpital czy przychodnia, nawet ta prywatna – stosuje na co dzień druki medyczne. To nieodzowny element każdej takie placówki. Warto wybrać dokumenty wysokiej jakości, ponieważ mają one wysoką wagę znaczenia! W wielu przypadkach dotyczą one stanu zdrowia czy danych osobowych pacjentów. W Drukarni UniDruk znajdziesz druki, które wykazują się pełną czytelnością. Sprawdź jakie rodzaje znajdziesz w ofercie!

Druki medyczne

Druki medyczne i ich specyfikacja

Druki medyczne to ważne dokumenty, które powinny cechować się wysoką jakością i czytelnością. Takie też znajdziesz w ofercie UniDruk. Druki te spełniają normy Narodowego Funduszu Zdrowia. To bardzo ważna kwestia. To w końcu lekarz zobowiązany jest do wypełnienia odpowiedniej karty zdrowia pacjenta. Wszystkie dane muszą być na niej widoczne. Na specjalne życzenie klientów mogą one mieć indywidualnie nadrukowane logo lub dane placówki medycznej, która zamawia dokumentację. Taka personalizacja jest obecnie bardzo mile odbierana przez pacjentów.

Jakie druki medyczne znajdziesz w ofercie?

W ofercie drukarni znajdziesz wszelkiego rodzaju karty historii choroby, zaświadczenia lekarskie, karty stomatologiczne, karty badań i wiele innych. To szeroki wybór deklaracji, zaświadczeń, skierowań czy opisów badań. Druki medyczne są wykonywane na papierze offsetowym (70-80g) lub samokopiującym (54-60g), zazwyczaj z jedną kopią. To gwarancja najlepszej jakości. Stosowane tusze nie rozmazują się i nie blakną. To fakt, na który warto zwrócić uwagę! W ofercie dostępne są też recepty numerowane z kodami kreskowymi.

Dodaj komentarz