Półki sklepowe z towarem

Półki sklepowe w markecie. Jak nimi zarządzać?

Czy jest jakiś sposób na to, aby Twoje półki sklepowe wyglądały schludnie, czysto i dobrze zaopatrzone. Jeśli Twoje produkty i towary są niechlujne lub trudne do zdobycia, ponieważ stan magazynowy został przeniesiony lub zepchnięty do tyłu, Twoi klienci opuszczą Twój sklep z niepochlebną opinią na temat całego personelu i sklepu jako niechlujnego i zdezorganizowanego – nawet jeśli jest to tylko jedna lub dwie półki, które mogą nie wyglądać najlepiej (i nawet jeśli był to najprawdopodobniej klient, który wepchnął wszystkie te produkty w pierwszej kolejności!). Twój sklep = twoja wina.

Zarządzanie asortymentem na twojej głowie

 

Utrzymywanie półek sklepowych, które wyglądają najlepiej, było kiedyś czasochłonnym procesem. Musiałeś mieć swój zespół stale policyjnych korytarzy, menedżerowie wyznaczający personel, aby przejść uzupełnienie produktów lub po prostu wyprostować zapasów już na półkach, lub wybierając pracownika z najdłuższymi, najcieńszymi ramionami, aby dotrzeć między rzędami produktów i wyciągnąć wszystkie elementy do przodu, aby zastąpić elementy zakupione z przodu rzędu.

 

Chociaż wielu sprzedawców detalicznych uważa, że trzeba to jeszcze zrobić w ten sposób – po prostu nie jest to prawdą. Istnieją wszelkiego rodzaju akcesoria do półek gondolowych i ulepszenia technologii półek, które ułatwiają tę część pracy (lub całkowicie ją eliminują!).

Jak zorganizować półki sklepowe?

Kiedy patrzysz na utrzymanie swoich półek w czystości i porządku, jest to naprawdę proste. Opracuj plan na to, co jest najbardziej efektywnym sposobem na sprzedaż Twojego produktu, skorzystaj z dostępnych dla Ciebie akcesoriów, które są efektywne kosztowo, i zaplanuj pracę w sklepie, aby pomóc utrzymać Twój produkt w porządku.

 

Korzyści będą znacznie przewyższać koszty i realistycznie widać mniej straconej sprzedaży z powodu niechlujnego niezorganizowanego produktu. Ile razy opuściłeś sklep sfrustrowany, ponieważ nie można było znaleźć to, czego szukasz z powodu niechlujnych niezorganizowanych półek. To będzie bolało Twój sklep bardziej niż myślisz. Ostatecznie zarobisz więcej pieniędzy! Tutaj są niektóre najczęstsze rzeczy większość detalistów używać lepiej organizować ich półki i robić ich sklepowi zapraszający ich klientów. Jednym z fundamentów są tutaj same półki sklepowe – najlepiej zamawiać od sprawdzonych producentów!

Dodaj komentarz