Filmy Marvela

Nowe filmy Marvela w roku 2020 i ich premiery!

Filmy Marvela Cinematic Universe rozrastają się z każdym kwartałem danego roku. W obecnym, tempo wzrostu wyglądało nieco inaczej, co było związane z epidemią koronawirusa, która wpłynęła na wiele dziedzin życia codziennego w tym tez na produkcje filmowe. Dlatego daty premier zostały nieco przesunięte. Jak to wygląda w praktyce? Sprawdź poniżej!

Filmy Marvela

Czym charakteryzują się filmy Marvela?

Jeśli oglądaliście filmy Marvela to z pewnością wiecie, że lubi on bawić się konwencją i zapewniać odwiedziny bohaterów w innych tytułach swoich filmów. Dodatkowo, często spotykanym jest, że pokazuje on zajawki co nas będzie czekało w dodatkowych scenach, które są po napisach. Twórca zaplanował sobie swoją indywidualna kolejność, która nie zawsze zgadza się z chronologicznymi linia czasu. Marvel Cinematic Universe składały się dotąd z 3 faz, które są warto oglądnięcia! Przed nami 4 część! Jak są przewidziane premiery na 2022 i 2023 rok? To 7 października 2022, 17 lutego 2023, 28 lipca 2023, 3 listopada 2023!

Filmy Marvela – premiery w 2020 roku!

Fani z chęcią idą do kina na kolejne przygody Kapitana Ameryki, Spider-Mana, Thora i innych trykociarzy. Zastanawiasz się kiedy będzie zakończenie obecnie trwającej fazy? Jak wspomniano, MCU zostanie zasilone pierwszym superbohaterskim filmem Disneya, w którym główną rolę powierzono kobiecie. Ostatnim, zapowiedzianym na tę chwilę filmem wchodzącym w skład MCU jest „Spider-Man: Daleko od domu”. Co ważne, premiera filmu odbędzie się 5 lipca tego roku. Warto wspomnieć, ze wytwórnia ma rozpisany harmonogram przynajmniej do 2022 roku. Wiadomość ta jest bardzo dobra dla wszystkich fanów filmów Marvela. Warto śledzić losy trzech zapowiedzianych dotychczas produkcji, z których każda zapowiada się na swój sposób interesująco.

Dodaj komentarz