budki telefoniczne kilkuosobowe

Budki telefoniczne – nowy standard pracy w biurze

Budki telefoniczne większości ludzi kojarzą się z anachronicznym rozwiązaniem sprzed ery telefonów komórkowych. Obecnie jednak nazwa ta służy do określenia specjalnych boksów wstawianych do biur, które umożliwiają komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych. Ponieważ normą dla większości firm jest praca w tzw. open space, a więc dużej, otwartej przestrzeni, gdzie poszczególne biurka oddzielone są najwyżej kawałkiem pleksy lub kartongipsu, panuje tam dosyć duży hałas. A przecież duża część naszej pracy wymaga tego, aby w ciszy i spokoju porozmawiać.

budki telefoniczne do biuraZalety dla ciebie i pracowników!

Rozwiązaniem takiego dylematu są właśnie budki telefoniczne od firmy Imin Pods. Jednak wbrew nazwie, nie służą one tylko do rozmów telefonicznych. Większe modele mogą pomieścić do kilku osób, zatem doskonale sprawdzą się na spotkanie biznesowe, kameralne szkolenie czy okresową rozmowę z pracownikami. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Równie duże są korzyści z zamontowania ich w biurze – nie tylko zwiększa to efektywność zespołu, ale także przekłada się na lepszą kondycję psychiczną i mniejsze zmęczenie pracowników. Nie od dziś w końcu wiadomo, że długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach, w których panuje duże natężenie dźwięku, negatywnie wpływa na zdrowie kondycję mentalną.

Jak są zrobione budki telefoniczne?

Jak dobrze działają budki telefoniczne? Wielu użytkowników podkreśla, że świetnie wyciszają rozmowy, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Co równie ważne, w środku nie powstaje zjawisko pudła rezonansowego. Osoba po drugiej stronie telefonu nie usłyszy nic, co by mogło ją rozpraszać podczas rozmowy, nie będzie też zjawiska pogłosu. Właściwości te budki zawdzięczają odpowiedniej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom.

Dodaj komentarz