loctite 406

Loctite 406 – klej błyskawiczny idealny do przygotowania cosplayów

Z roku na rok pojawia się coraz większa moda na cosplaye. Wiele osób wykonuje różne stroje i przebrania swoich ulubionych bohaterów, aby zaprezetnować się, świetnie wyglądać i cieszyć sie przynależnością do jakiejś społeczności. Wiele takich spotkań czy wydarzeń można zobaczyć nawet w polsce podczas Pyrkonu w Poznaniu, gdzie wiele osób przebiera się za ulubione charaktery z seriali, filmów czy gier. Największą frajdą nie jest samo przebranie i chodzenie w nim, a tworzenie go i przygotowywanie. Do całej tej zabawy potrzebna jest masa materiałów i chemii, na przykład klejów. Dzisiaj do zaprezentowania mamy uniwersalnych klej właśnie do takiej pracy, czyli loctite 406. Więcej o nim w dzisiejszym tekście.

loctite 406

Loctite 401 – klejenie nietypowych elementów

Jak zapewne wiedzie, lub widzieliście, przygotowanie strojów nie należy do prostych. Potrzebne są godziny ciężkiej pracy i nerwów, a także projektów, aby stworzyć piękny strój. Z pomocą przychodzi loctite 406, czyli klej, który stworzony został, aby kleić właśnie nietypowe materiały. Nada się świetnie do tkanin czy skóry, co jest świetną pomocą przy strojach łowców czy myśliwych. Świetnie też nada się do przygotowania wiedźmińskiego rynsztunku, jeśli postanowimy się przebrać za Geralta lub Lamberta.

Gdzie taki klej kupić?

Loctite 406 jak i inne kleje bardziej zaawansowane najlepiej kupować w specjalistycznych sklepach. W sieciówkach nie znajdziemy takich produktów, dlatego najlepiej udać się do specjalisty.

Dodaj komentarz