lego architecture tadż mahal

Lego architecture tadż mahal

Lego w swoim portfolio posiada ogromną ilość różnych zestawów, projektów, pomysłów i możliwości. Klocki od tego producenta znane są na każdym kontynencie, a dzieciaki i dorośli układają je codziennie. To zabawka przeznaczona głównie dla dzieciaków, jednak znaleźć można wiele zestawów dla bardziej doświadczonych budowniczych. Lego architecture tadż mahal to nowy ogromny zestaw, który zabierze Cię w podróż po Indiach. To nie klocki, którymi będziesz się bawić niczym samochody, jednak świetnie prezentuje się na półce. Taka budowla nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale będzie świetną dekoracją w pokoju.

lego architecture tadż mahal

Lego architecture tadż mahal – wart zachodu?

Lego architecture tadż mahal to ogromny zestaw dla zaawansowanych budowniczych, więc jeśli jesteś fanem tej serii, albo chcesz zacząć w czymś trudniejszym, to warto bardzo. Kolejną sprawą jest świetna prezentacja modelu. Mamy tutaj nie tylko wiele elementów i klocków, ale również świetną prezentacje budynku z liczną ilością szczegółów.

 

Inne klocki z serii

Lego architecture tadż mahal to jeden z zestawów dla bardziej ambitnych. W serii znajdziesz wiele innych pięknych budynków, samochodów czy klasyków. Naprawdę warto, bo wyglądają one niesamowicie. Bardzo polecamy zainteresować się tego typu zestawami głównie dlatego, że jest to kilka godzin zabawy na układanie, a dodatkowo wyglądają niesamowicie na półce. Nie jesteś zdecydowany? Zobacz jak pięknie to wygląda.

Dodaj komentarz