Jak zaprojektować własny kubek z nadrukiem?

Nieważne jak często pijamy kawę, czy herbatę, nie ważne też, czy to już nałóg, czy może chwila relaksu, zawsze podczas picia kawy towarzyszy nam kubek. Każdy lubi inne kubki, jest ich wiele, wybór w sklepach, czy internecie jest ogromny, ale czemu by nie stworzyć swojego własnego kubka z nadrukiem, który jest tym wyjątkowym i dzięki, któremu picie ulubionego napoju sprawi, że poprawi nam się nastrój i pozwoli cieszyć się tą chwilą?

Poza tym w naszym życiu potrzebna jest również osoba, która będzie motywatorem. Ale kiedy nie ma jej w pobliżu, to właśnie kubek z ciekawym napisem, lub motywacyjnym cytatem może nam ją zastąpić.

Kubek z nadrukiem motywacyjnym może się przydać w różnych okolicznościach, np. gdy się odchudzasz, gdy masz gorszy dzień, albo ktoś sprawił Ci przykrość. Ponad to, kubek z własnym nadrukiem może być również świetnym gadżetem reklamowym, lub prezentem na różne okazje.

kubek reklamowy

Kubek z własnym nadrukiem jako gadżet reklamowy

Kubek z własnym nadrukiem może być doskonałym nośnikiem reklamy. To dzięki niemu Twoja firma może się reklamować i dotrze do szerszej rzeszy klientów. Kubek z logo, to niewielka inwestycja w reklamę, nie potrzeba więc dużego nakładu finansowego, by wyprodukować kubek, a potem ofiarować go swojemu potencjalnemu klientowi. Wiele firm decyduje się na kubek reklamowy.

Ich modne i ciekawe wzory są idealne do znakowania. Kubek z nadrukiem to jednocześnie bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ towarzyszy nam każdego dnia podczas picia napojów. Używamy go bez względu na warunki pogodowe, choć jesienią, w chłodny wieczór kubek z ciepłą herbatą jest mile widziany, ale bez względu na pogodę, okazję jest on ponadczasowym podarunkiem.

W jaki sposób zamówić kubek z nadrukiem

Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Obecnie technologia pozwala na wydruk wszystkiego, dowolnej grafiki, kolorów, zdjęć, napisów na kubkach i innych gadżetach. Grunt to mieć pomysł na kubek. Można wymyślić go samodzielnie, lub skorzystać z pomocy projektanta.

Można również inspirować się projektami na Instagramie, czy pintereście., a następnie na podstawie tych inspiracji zaprojektować własny nadruk na kubku. Samo wykonanie druku trzeba oczywiście zlecić firmom, które mają w swojej ofercie druk na kubkach.

W takich firmach zatrudnieni są specjaliści, którzy dopilnują, by Twój projekt był idealny, taki jak chcesz i sobie wymarzyłeś. Należy dodać, ze nadruki na kubkach są bardzo trwałe i odporne na różne czynniki, takie jak mycie w gorącej wodzie oraz różnego rodzaju środki chemiczne.

Śmieszny nadruk na kubku

Kubek z nadrukiem ze śmieszną grafiką, imieniem, czy cytatem zdecydowanie potrafi poprawić humor. Kubki do kawy, czy herbaty wcale nie muszą być nudne. Zwolennicy niebanalnych rozwiązań będą zapewne bardzo zadowoleni jeśli w ramach upominku podarujesz im śmieszny kubek, który będzie wywoływał uśmiech każdego dnia. Takie kubki mogą być też spersonalizowane, oddające charakter, lub motto życiowe każdego z nas. Nic nas nie ogranicza, wszystko w rękach naszych pomysłów i wyobraźni.

Dodaj komentarz