nadruki na parasolach

Parasole reklamowe jako forma reklamy dla firm

Przechadzając się po mieście, szczególnie w okresie letnim widujemy przed oczami parasole reklamowe, które na chwilę obecną pełnią rolę jednego z powszechnych środków reklamowych. Ponad to stanowią one doskonałe zadaszenie, ochronę przed słońcem lub deszczem w letnich ogródkach firmowych, pubach i restauracjach.

Parasole z nadrukiem oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest osłona, są również bardzo dobrym nośkiem reklamy.  Należy zauważyć, że parasole widać z daleka, zajmują dużą powierzchnię, a więc docelowo mogą one trafiać do potencjalnego klienta, a także przyciągają wzrok i uwagę.

żółty parasol

Parasole z nadrukiem- czyli sposób na reklamę

 Parasole z nadrukiem są świetną propozycją dla wielu przedsiębiorców. Stanowią doskonały przekaz reklamowy. Obojętne, czy będą one postawione przed kwiaciarnią, kawiarenką, dużą restauracją, czy pubem przy ryku, zawsze przyciągną uwagę przechodniów, a także zapadną im w pamięć. Należy pamiętać, że parasol z nadrukiem jako nośnik reklamy jest także funkcjonalny.

Dzięki zanczącym rozmiarom rzucają się w oczy, a także osłonią dużą ilość osób siedzących przy stolikach. Ponad to są przenośne, więc nawet pod groźną bardzo silnego wiatru, lub silnej ulewy, zawsze można zwinąć o schować swój parasol, a po zmianie pogody znów cieszyć się widokiem szerokiej, dużej reklamy swojej firmy. Parasole z nadrukiem bardzo często spotykane są w lokalach gastronomicznych.

Sięgając pamięcią tak naprawdę każdy z nas przypomina sobie wielkie parasole z nadrukiem jakiejś marki, wiele osób latem wręcz czeka na rozpoczęcie sezonu parasolowego na mieście. Trzeba nadmienić, że są one zazwyczaj estetyczne. Ponieważ wyraźnie widać nadruk na wielkiej powierzchni, łatwo je również utrzymać w odpowiedniej czystości.

Dzięki parasolon znadrukiem, można bez przeszkód przyciągnąć klientów do swojej restauracji, czy pubu, a także kawiarni, ponieważ stanowią one świetną ochronę przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, szczególnie latem, gdzie raz pojawia się deszcz, a raz wychodzi silne słońce.

Dodaj komentarz