Wyjątkowy parasol Rio.

Parasol Rio – tarasowy, reklamowy

Latem, ale i wczesną wiosną i późną jesienią, kiedy lekka mżawka i ostre promienie słońca nie pozwalają spędzić czasu na łonie natury, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie! Właśnie wtedy pomocą okazuje się parasol Rio – piękny, stabilny model, który może posłużyć również jako reklama!

Trwałe materiały, wyjątkowy design

Niewątpliwymi zaletami produktu są materiały, z których je wykonano oraz stabilny stelaż. Dzięki temu stanie się niezbędnikiem w domu i tarasie, niezależnie od przemijającego sezonu i zmieniającej się mody. Parasol Rio posiada poszycie aluminiowe, które wykazuje się odpornością na odkształcenia, wygięcia spowodowane silnym wiatrem i zmieniającą się temperaturą. Dodatkowo, chroni przed przenikaniem deszczu i wilgoci, więc, spędzając uroczy wieczór pod jego ramionami, goście nie zmoczą się nawet w niepogodę.

Promocyjny parasol Rio.

Parasol Rio – gadżet reklamowy

Model dysponuje również możliwością umieszczenia grafiki bądź logotypu na przedniej części. Wystarczy zlecić wybrany projekt i zadbać o właściwy branding, nawet na plaży i w ogródku restauracyjnym. Parasol Rio będzie wyznacznikiem doskonałości i świetną, acz nienachalną reklamą. Posiada regulowany korpus i wydatny maszt wspierany rotatorem. Oznacza to, że produktem można kręcić o 180 stopni.

Postaw na piękny dodatek który nada specjalnego charakteru przestrzeni i doda jej harmonii. Dodatkowo, będzie stanowił intrygujący element reklamowy wspierający branding Twojej firmy. Wybierz swój model już dziś!

Dodaj komentarz