najtańsze ubezpieczenie auta w Niemczech a analiza

Jak załatwić najtańsze ubezpieczenie auta w Niemczech?

 

Jeżeli na stałe mieszkasz w Niemczech i to właśnie tam prowadzisz swoje codzienne życie prywatne i zawodowe i postanowiłeś kupić samochód czy też przerejestrować pojazd zarejestrowany w Polsce, możesz zastanawiać się jak załatwić najtańsze ubezpieczenie auta w Niemczech.

Zasady ubezpieczenia OC na terenie Niemiec

jak załatwić najtańsze ubezpieczenie auta w Niemczech?

Ubezpieczennia komunikacyjne na terenie Niemiec, funkcjonują podobnie do tych na polskim rynku. Musisz wiedzieć, iż ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej, które obowiązkowe jest dla właścicieli pojazdów w Polsce, jest również obowiązkową formą ubezpieczenia w Niemczech. W przypadku mieszkania w Niemczech dłużej, niż jeden rok obowiązkiem jest przerejestrowanie samochodu na tablice niemieckie, by dopełnić formalności musisz ubezpieczeń auto w niemieckich Towarzystwie Ubezpiczeniowym. Jakie kwestie wpływają na wysokość stawki OC? Wśród najważniejszych warto wymienić zarówno wiek pojazdu jak i jego rodzaj a także informacje o osobie prowadzącej pojazd oraz właścicielu. Będą ważne ilość wykonywanych kilometrów rocznie, miejsce zamieszkania a także wiek kierowcy. Zwróćmy również uwagę na fakt, iż niemieckie towarzystwa ubezpieczeniowe przyznają zniżki za okres bezwypadkowy, także te przyznane w Polsce.

Najtańsze ubezpieczenie auta w Niemczech z firmą ComVers

Zatem w jaki sposób uzyskać najtańsze ubezpieczenie auta w Niemczech? Jeśli zależy nam na korzystnej cenie, warto porównać oferty wielu towarzystw i tym samym rozpocząć współpracę z multiagencją ComVers, która wykona takowe porównanie dla Nas.

Dodaj komentarz