Maszty kompozytowe standard – warto ich używać do reklamowania?

W tak szybko rozwijającym się świecie trzeba się odpowiednio wybić na rynku. Zapewne trafiłeś tu właśnie dlatego, że nie wiesz jak to robić lub potrzebujesz pomysłów na rozwój strategii marketingowej. Oczywiście króluje internet w dobie cyfryzacji, jednak warto szukać alternatyw na przykład na koncerty, czy przy sklepach wielowymiarowych. My dzisiaj proponujemy maszty kompozytowe standard, które pozwolą Ci wypromować się na przykład koło ulic, parków czy tego typu miejsc. To ciekawe podejście, które nie tylko jest efektywne, ale również efektowe. Wygląda to znacznie bardziej atrakcyjniej niż standardowa reklama, a dodatkowo możesz wykorzystać ciekawe wzory. Jak to wygląda w praktyce? Odpowiadam!

maszt kompozytowy standard

Maszty kompozytowe standard – budowa

Maszty kompozytowe standard to najprościej mówiąc słupy, do których przyczepia się flagę, reklamę, która jest podtrzymywana za pomocą linek. Powiewy wiatru pozwalają znacząco pokazać reklamę właśnie wiszącej na niej. Jest zbudowany na bardzo mocnej podstawie, a dodatkowo fundamenty betonowe wspomagają zawiasy, więc w przypadku bardzo mocnych powiewów wiatru nie zniszczy naszej reklamy ani nie przewróci słupa.

Czy to efektywne?

Wiele osób uważa, że tradycyjna forma reklamy przestała już działać. Warto zauważyć, że zwykłe reklamy jak bilbordy nadal trzymają się bardzo dobrze, a pamiętajmy, że maszty kompozytowe standard mają większą efektywność pod tym aspektem. My osobiście polecamy zainteresować się tym tematem, jednak rozumiemy, dlaczego niektórzy nie chcą się nią zainteresować.

Dodaj komentarz