Markiza mobilna w Twojej restauracji.

Markiza mobilna – dlaczego warto ją wybrać?

Markizy kojarzone z włoską zabudową, szybko zacienia budynek, a, dodatkowo – dodaje mu osobliwego uroku. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu prym wiodły markizy metalowe; dziś chętniej wybieramy te na lekkim, aluminiowym stelażu. Taka właśnie jest markiza mobilna, która z pewnością przyda się w małych ogródkach barowych i restauracjach. Dlaczego warto ją mieć?

Specyfikacja wysokiej jakości markizy

Produkt wykonany z wysokogatunkowego materiału (dralon akrylowy) zapewnia optymalny poziom zacienienia, chroni przed opadami i porywistym wiatrem. Markiza mobilna posiada specjalną korbę służącą do szybkiej regulacji. Kąt nachylenia modelu Duetto Classic oscyluje między 5 a 60 stopni. Model występuje w kolorach: kremowym, białym i antracytowym. Posiada klasę wiatrową – 1.

Jak działa markiza mobilna?

Markiza mobilna  w Twojej restauracji

Jeśli chcesz stworzyć przytulny ogródek restauracyjny i zwiększyć powierzchnię lokalu, koniecznie wybierz model pozwalający na szybką i efektywną pracę. Markiza mobilna doskonale sprawdzi się w hotelu, i na piknikach gastronomicznych. Jej najważniejszą zaletą jest duża trwałość. Idealna do wietrznych zakątków; stabilna i osłaniająca powierzchnię przed deszczem, ale i ekspozycją słoneczną. Doskonała jakość komponentów nie ustępuje również jej pięknemu wykończeniu. Stylowa, elegancka, podkreśli charakter zakątka. W szczególności w połączeniu z zielonymi kwiatami i subtelnym oświetleniem. Warto wspomnieć również o możliwości szybkiego składania produktu dzięki stelażowi, który zajmuje niewiele miejsca. To doskonały wybór nie tylko na miesiące letnie!

Dodaj komentarz