Lego 11015 – zestaw uniwersalny

Wiele osób zna klocki lego, a większość posiadała nawet takie zestawy w swojej kolekcji. To niesamowity sposób na zwiększenie poziomu kreatywności zarówno u dzieci jak u dorosłych. Warto też zaznaczyć, że dzięki nim możemy dobrze się bawić, układać, prezentować dzieła na półce, a dodatkowo uczą i mogą właśnie zwiększać pomysłowość. Dzisiaj jednak chcemy Wam przedstawić zestaw skierowany głównie dla dzieciaków, tych młodszych, które dopiero zaczynają zabawę z klockami. To lego 11015, w którym znajdziesz malutkie zestawy, które prezentują rzeczy z całego świata. Sprawdźcie sami co mamy do powiedzenia!
lego 11015

Lego 11015 – ciekawy zakup?

Lego 11015 to zestaw skierowany dla najmłodszych, wewnątrz znajdziecie sporo elementów, z których przygotujecie rzeczy z całego świata. W środku oczywiście autobus z Londynu, kaktusy, krokodyl, czy Australijski kangur. Możliwości jest oczywiście wiele i wszystko zależy od Was

Czy cena nie jest zbyt wysoka?

Klocki lego od zawsze były drogą zabawką, szczególnie te bardziej wyszukane zestawy. Lego 11015 to jednak ciekawy zestaw na start, który z czasem można rozwijać, dokupować różne dodatkowe klocki i układać. Pamiętajmy też, że nie trzeba się ograniczać do zaproponowanych przez firmę układanek. Można przecież ponieś dozie fantazji i tworzyć swoje pomysły. Według nas model jest jak najbardziej super, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają zabawę z zestawami. Sprawdźcie sami!

 

Dodaj komentarz