pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników

Jaki pomysł na imprezę integracyjną sprawdzi się na 100%? Sprawdź!

W każdej firmie, w której dba się o relacje i atmosferę między pracownikami zdarza się zorganizować wydarzenie integracyjne. Wybór odpowiedniego miejsca i rozrywek bywa jednak niełatwy. Jaki pomysł na imprezę integracyjną ma największe szanse powodzenia? Podpowiadamy!

Ciekawa impreza firmowa – jak ją zaplanować?

Z reguły za organizację i pomysł na imprezę integracyjną w firmie odpowiada dział HR lub specjalnie powołane do tego celu osoby. Wybór właściwego miejsca i rozrywek wcale nie jest jednak zadaniem prostym. Ludzie mają bowiem bardzo zróżnicowane upodobania i wizje dotyczące tego typu wydarzeń. Jeśli zatem to na Tobie ciąży odpowiedzialność za zorganizowanie wydarzenia firmowego i nie przychodzi Ci do głowy żaden oczywisty, skazany na sukces pomysł, zawsze warto zrobić ukłon w kierunku klasycznych rozwiązań, które zapewnią dobrą zabawę i pozwolą zmieścić się w budżecie.

pomysł na imprezę integracyjną

Trafiony pomysł na imprezę integracyjną

Najlepszy sposób, aby wybrać pomysł na imprezę integracyjną, która spodoba się wszystkim, jest po prostu zapytać ich o zdanie w tej kwestii. Może się zdarzyć, że grupa okaże się wyjątkowo zgrana i wybierze specyficzne rozrywki. Jeśli jednak tak nie jest, zawsze bezpiecznym pomysłem na imprezę integracyjną, jest wyjście do eleganckiego, dobrze wyposażonego klubu, w którym zapewnione jest miejsce do tańca, swobodnej rozmowy, ale także dodatkowe formy rozrywki, jak stoły do bilarda, piłkarzyki, czy też dart, dzięki czemu nawet na chwilę nie wedrze się nuda.

Dodaj komentarz