christmas party

Jak dobrze przygotować firmowe christmas party?

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Coraz więcej firm organizuje christmas party, aby po raz ostatni przed świętami spotkać się w gronie współpracowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się o czym warto pamiętać, organizując takie wydarzenie, to zapraszam do lektury.

Christmas party – co to takiego?

Wiele osób może się właściwie zastanawiać czym jest christmas party. Jest to oczywiście coś podobnego do firmowej wigilii, jednak mniej skupione na tradycji chrześcijańskiej, a bardziej na spędzeniu czasu przed świętami również w gronie współpracowników. Takie przyjęcia są szczególnie mile widziane w wielokulturowych środowiskach, ponieważ tam nie każdy obchodzi Boże Narodzenie. Coraz więcej firm wybiera christmas party, ponieważ jest ono neutralne wyznaniowo.

christmas party

O czym warto pamiętać przy organizacji winter party?

Jeśli chcesz zorganizować christmas party, musisz najpierw zebrać informację na temat tego, ile osób może być planowo oraz jak zróżnicowane kulturowo będzie towarzystwo. To Ci pomoże ustalić miejsce, menu, a także aktywności podczas wydarzenia. Salę należy wybrać tak, aby nie była zbyt wielka i nie stwarzała pozoru, że nikogo nie ma. Najlepsze będzie kameralne miejsce, w którym będzie odpowiednia ilość przestrzeni, tak aby każdy mógł ze sobą swobodnie dyskutować. Oczywiście ważne są tutaj również dekoracje i lampki, które będą tworzyć klimat imprezy. Idąc dalej, przy wyborze menu kieruj się tym aby uszanować wszystkie kultury znajdujące się na sali. Oprócz barszczu, śledzia i pierogów, możesz zaproponować również kuchnię włoską czy hiszpańską, która uzupełni potrawy na stole.

Dodaj komentarz