imba knight

Imba Knight – czy warto zainteresować się tym modelem?

Z każdym rokiem gry komputerowe stają się coraz popularniejszą rozrywką. Warto zaznaczyć, że pandemia jeszcze bardziej przyspieszyła ten proces i ludzie prze to, że musieli siedzieć w domach, zaczęli więcej grać i mniej więcej czasu na granie. Aby odpowiednio dbać o siedzenie i postawę trzeba mieć odpowiedni sprzęt – fotel gamingowy. Dzisiaj przybliżymy nieco bardzo ciekawą propozycję imba knight. Jak się prezentuje, czy warto i czy nie za drogo za taką zabawkę?

IMBA knight

Imba Knight – charaktrystyka fotela

Imba Knight to bardzo duży i ciężki fotel przeznaczony dla graczy, ale może też świetnie się nadać jako fotel biurowy czy do nauki do biurka dla dzieci. Dzięki specjalnie zaprojektowanym szwom i kolorystyce fotel wizualnie prezentuje się obłędnie. Specjalne pianki i tkanina jeszcze bardziej podnoszą komfort podczas siedzenia i grania, a dodatkowo plecy są stabilne. Takie zastosowanie pozwoli nam siedzieć przed komputerem nawet kilka godzin, a nasze plecy tego nie odczują. Warto zaznaczyć, że ten fotel posiada wiele funkcji, które pozwalają na zmianę oparcia, specjalne nierysujące kółka czy obrotowe podłokietniki.

fotel gamingowy

Czy warto kupować?

Fotele gamingowe, a w tym Imba Knight to nie tani sprzęt. Trzeba o tym pamiętać, że za jakość i wykonanie się płaci. Tak samo jest i tutaj. Jeśli jesteś zapalonym graczem i stawiasz wysoki nacisk na komfort, ten fotel jest właśnie dla Ciebie!

 

Dodaj komentarz