filtr nibe ers 20-250

Filtr nibe ers 20-250 a system rekuperacji

 

Jakie zalety posiada filtr nibe ers 20-250 oraz zastosowanie systemu rekuperacyjnego w swoim domu czy innej przestrzenni, na przykład biurowej czy usługowej? Czytajcie!

Filtry i rekuperacja – zalety

filtr nibe ers 20-250

Rekuperator w systemie wentylacyjnym, bardzo często wykorzystywany jest wraz z pompą ciepła. Niewątpliwą zaletą połączenia rekuperacji i pompy ciepła, czyli termodynamicznego lub aktywnego odzysku ciepła, jest konieczność zastosowania dodatkowych sekcji grzewczych i chłodzących. Charakterystyki całej gamy central nawiewno- wywiewnych z odzyskiem ciepła są optymalne dostosowane do realizacji systemów wentylacji nawiewno- wywiewnej dowolnych budynków i pomieszczeń do użytku domowego, biurowego lub przemysłowego poprzez zastosowanie technologii aktywnego odzysku ciepła.

Filtr nibe ers 20-250 w sklepie online Filtry Aero

Warto wiedzieć, że rekuperatory termodynamiczne, centrale nawiewno-wywiewne stanowią unikalne i efektywne rozwiązanie dla energooszczędnych systemów wentylacyjnych. W jednej obudowie centrali wentylacyjnej połączono pasywny rekuperator oraz wysokosprawną pompę ciepła z rewersem powietrza. Niemniej jednak, by tak było systemy rekuperacyjne muszą być wyposażone w czyste filtry. Wymienne filtry do rekuperacji jak filtr nibe ers 20-250 posiadają swoje klasy i zależnie od nich, wybieramy filtr. który będzie wyłapywać z powietrza poszczególne zanieczyszczenia. Wspomniany NIBE ERS 20-250 to filtr szczególnie dedykowany an okres jesienny i zimowy, czyli w okresie podwyższonego stężenia pyłów zawieszonych PM1, PM2,5 i PM10. Gdzie kupić odpowiednie filtry? Szukaj ich w sklepie online Filtry Aero.

Dodaj komentarz