biurko do pracy na stojąco i siedząco

Biurko do pracy na stojąco i siedząco – która opcję wybrać?

 

 

Którą opcję wybrać do swojego biura czy też gabinetu w domowej przestrzeni biurko do pracy na siedząco, tradycyjne czy może biurko do pracy na stojąco? Biurko do pracy na stojąco i siedząco – podpowiadamy, który mebel sprawdzi się dla Ciebie.

Biurko do pracy na stojąco – zalety

biurko do pracy na stojąco i siedząco

Biurko stojące to w zasadzie biurko, które pozwala wygodnie wstać podczas pracy. Wiele nowoczesnych wersji jest regulowanych, dzięki czemu można zmieniać wysokość biurka i naprzemiennie siedzieć i stać.Chociaż badania są wciąż na wczesnym etapie, wydaje się, że korzystanie z biurka stojącego może przynieść imponujące korzyści dla zdrowia. Co ciekawe, może również zwiększyć produktywność. Korzystanie z tego typu biurka może przynajmniej częściowo zniwelować szkodliwe skutki zbyt długiego siedzenia. Dla przykładu stanie zmniejsza ryzyko przybierania na wadze i otyłości a także warto wspomnieć, iż korzystanie ze stojącego biurka może obniżyć poziom cukru we krwi. Ciekawym jest, że stanie może obniżyć ryzyko chorób serca Zatem biurko do pracy na stojąco i siedząco będzie korzystną formą dla naszego zdrowia, gdy pracujmy przy komputerze wiele godzin.

Biurko do pracy na stojąco i siedząco w Fellowes

Gdzie można kupić biurko, które umożliwi Nam pracę w pozycji stojącej? W sklepie internetowym Fellowes znajdziemy wiele modeli, regulowanych biurek, które z pewnością spełnią nasze wymagania. Nie zapominaj, że stojące biurka pomagają poprawić nastrój i poziom energii!

 

Dodaj komentarz