Żel antybakteryjny 400 ml

Żel antybakteryjny 400 ml jako gadżet reklamowy!

Dziś, kiedy od przeszło 2 miesięcy zmagamy się z pandemią Koronawirusa, zwracamy jeszcze większą uwagę na higienę osobistą. Częściej myjemy ręce, nie dotykamy ust, nosa i oczu w towarzystwie, staramy się ograniczać kontakt z innymi i przede wszystkim chodzimy w maseczkach. Tak ważne jest, aby zachować szczególną ostrożność. Żel antybakteryjny 400 ml to znakomity produkt, który może dziś być świetnym gadżetem reklamowym Twojej marki! Sprawdź co go wyróżnia i dlaczego warto go wybrać.

Żel antybakteryjny 400 ml

Co wyróżnia żel antybakteryjny 400 ml?

W ofercie FeelGood znajdziesz ten produkt, który może stawić świetny element promocyjny dla swoich klientów czy innych kontrahentów. Warto zwrócić uwagę na to, że Twoi odbiorcy z pewnością docenią taki gest! Większa pojemność tego żęło z pewnością starczy na dłuższy czas. Żel antybakteryjny 400 ml służy do dezynfekcji rąk. Po zaaplikowaniu go na dłonie nie należy go spłukiwać.

Dlaczego warto stosować żel antybakteryjny 400 ml?

Każdy z nas zwraca szczególną uwagę na higienę, a przede wszystkim powinien! Żel antybakteryjny 400 ml pomoże pozbyć się z dłoni wirusów i bakterii. W jego składzie znajduje się  spirytus 75%, woda, gliceryna oraz zapach. Jest on łatwy w obsłudze. Żel antybakteryjny 400 ml może być stosowany indywidualnie przez osoby, w zakładach pracy czy w sklepach.

Pamiętaj o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Żel ten może być świetnym elementem promocyjnym Twojej marki. Wystarczy, że zgłosisz chęć nadrukowania logo na produkcie. Otwórz się na nowe możliwości!

Dodaj komentarz