Szczególnie w momencie drastycznie rosnących cen paliw opałowych coraz większą popularnością cieszy się wykorzystanie pelletu w celu ogrzania mieszkania lub domu. Jednak nowe pelleciarki mogą kosztować znaczne pieniądze, na które nie każdego może być, stać. Jednak okazuje się, że peleciarka używana to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, ktorzy nie chcą inwestować dziesiątek tysięcy złotych w nowy sprzęt, a pragną obniżyć koszta ocieplania domu.

uzywane peleciarki

Jak wykorzystać peleciarkę?

Warto wiedzieć, że peleciarki używane są przede wszystkim przez przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją peletu opałowego. Jednak maszyna zyskała zastosowanie w zakładach hodowlanych, które dzięki maszynie są w stanie wytwarzać pasze dla swoich zwierząt. Same urządzenia różnią się od siebie materiałami wykorzystanymi do produkcji, średnicą wytwarzanego peletu, średnicą matrycy, czy wydajnością samych urządzeń.

uzywane peleciarki machinery line

Peleciarka używana na Machinery Line!

Serwis Machinery Line to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną kupić używany sprzęt produkcyjny w doskonałych cenach. Dzięki parametrom ogłoszeń takim jak rok produkcji, ilość wypracowanych godzin, czy informacji o gwarancji można wstępnie oszacować stan oferowanego sprzętu. Warto mieć na uwadzę, że używane peleciarki to nie jedyny asortyment na portalu. Klienci mogą zaopatrzyć się również w maszyny przemysłowe, do obróbki drewna, czy pojazdy przydatne na halach magazynowych. Jeżeli szukasz solidnego sprzętu w atrakcyjnej cenie to koniecznie zapoznaj się z ofertą Machinery Line!

Dodaj komentarz