Rekrutacja na studia Kraków

Rekrutacja na studia Kraków

Rekrutacja na studia Kraków w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości to świetny pomysł na Twój rozwój! To sposób na zdobycie pewnego i skutecznego zawodu, który przyniesie Ci dobrą pracę w przyszłości. Dodatkowe kursy i szkolenia, a także certyfikaty oraz innowacyjne sposoby nauczania sprawią, że Twoje kompetencje będą bardzo atrakcyjne dla pracodawców.

Na jakie studia można rekrutować w Krakowie?

Rekrutacja na studia Kraków poradnikWyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oferuje wiele ciekawych kierunków zarówno jeśli chodzi o studia I stopnia, jak i o magisterskie studia II stopnia. Dodatkowo są oferowane kierunki na studiach podyplomowych oraz różnorodne kursy doszkalające. Są to miedzy innymi takie kierunki, na które jest prowadzona rekrutacja na studia w Krakowie, jak zarządzanie, informatyka, czy finanse i rachunkowość. Jeśli chodzi o studia magisterskie, są one już bardziej ukierunkowane i mogą to być Zarządzanie kadrami, zarządzanie finansami, w ochronie zdrowia. Dodatkowo także z ciekawych propozycji to takie kierunki, jak informatyka stosowana, prawo w zarządzaniu oraz menedżer projektów inwestycyjnych.

Rekrutacja na studia Kraków w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości

Zapraszamy do rekrutacji na studia w Krakowie wiele osób bez względu na wiek. U nas każdy znajdzie dla siebie miejsce i szansę na sukces! Zachęcamy także te osoby, które chcą podjąć dwa kierunki! Oferujemy różnorodne elastyczne formy zajęć, które pozwalają na łączenie wielu dróg i zajęć. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej, a w razie jakiś pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu indywidualnego!

Dodaj komentarz