praca phyton

Jak wygląda praca Phyton we Wrocławiu – oferty pracy w Centrum Nokia

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na stanowisku programisty to ścieżka kariery dla wielu osób. Jedną z najciekawszych obecnie propozycji tego typu jest praca Phyton we Wrocławiu, w Centrum Technologicznym Nokia. Na czym polega i jak wyglądają oczekiwania względem kandydatów? Sprawdź!

Do kogo skierowana jest oferta?

Proponowana przez Centrum Technologiczne Nokia praca Phyton Wrocław to oferta przede wszystkim dla studentów, którzy już podczas nauki chcieliby zdobyć solidne doświadczenie jako programista. Osoba przyjęta do zespołu ma szanse na rozwój w zakresie określonych kompetencji, które mogą posłużyć również jako podstawa pracy dyplomowej. Codzienne zadania w jednym z zespołów fabularnych zapewniają możliwość stałego kontaktu z najlepszymi inżynierami oprogramowania z całego świata, doświadczenie w międzynarodowym środowisku, a także najlepszy możliwy start w przyszłość.

praca phyton wrocław

Praca Phyton Wrocław – Centrum Nokia

Zatrudnienie w Centrum Nokia to ogromna szansa dla osób, które wiążą swoją wizję kariery zawodowej z programowaniem. Jako jeden z liderów branży telekomunikacyjnej na świecie, firma oferuje bowiem pole do rozwoju, a zarazem przyjazną atmosferę. Praca Phyton we Wrocławiu w obrębie laboratorium obejmuje współpracę ze środowiskiem Linux, a także Oracle, SQL, JIRA i HTML&CSS. Kandydaci na to stanowisko muszą znać Phytona, oraz paradygmaty projektowania oprogramowania. Szczegółowa lista wymaganych kompetencji, a także pełen opis korzyści i benefitów oferowanych kandydatom, dostępna jest na stronie internetowej Centrum Nokia we Wrocławiu.

Dodaj komentarz