najlepsze gry

Najlepsze gry – tytuły na wiele platform

Gry komputerowe popularne były od zawsze. Ta forma rozrywki stała się w ostatnim czasie jeszcze bardziej rozchwytywana głównie za sprawą ogromnego wyboru, nowych mozliwości i ciekawych tytułów, które można znaleźć na rynku. Dzisiaj przedstawimy najlepsze gry, które według naszej opinii powinny zostać ograne przez każdego. To pozycje obowiązkowe, które łączą w sobie niesamowitą fabułe, grywalność, tło muzyczne, mechaniki i możliwości. Sprawdźcie, jakie propozycje mamy dla Was na nadchodzące miesiące.

najlepsze gry

Najlepsze gry na komputery stacjonarne

Najpopularniejszą ze wszystkich platform jest oczywiście komputer i na niego rocznie pojawia się ogromna ilość tytułów. Naszą ulubioną jest chyba Stardew Valley, czyli gra w której zarządzamy farmą i małą społecznością. Nada się ona idealnie dla każdego, kto kocha spokojne tytuły. Jeśli jednak szukasz więkiszych tytułów, powinieneś sprawdzić takie jak Read Dead Redemption II, czy Assasins Creed Valhalla. Najlepsze gry ostatnich lat to ogromne tytuły z najwyższej półki posiadające świetną mechanikę, otwarty świat i piękną grafikę. Mechanika w tych tytułach również sprawdza się świetnie.

pad od playstation

A może coś na konsole?

Tutaj wybór jest większy, bowiem im więcej konsol tym więcej gier. Wybraliśmy zatem tytuły, w które zagracie zarówno na Switchu, Playstation i Xbox. Pierwszym wyborem jest Hollow Knight, niesamowity tytuł przygodowy. Stylistyka tutaj jest niesamowita. Najlepsze gry to również Wiedźmin 3, Minecraft, GTA V czy Diablo III.

 

Dodaj komentarz