lego 75305

Lego 75305 – idealny zestaw dla każdego fana Star Wars

Zestaw lego 75305 to super nowy, wzorowany na kultowych już filmach Star Wars model hełmu zwiadowcy szturmowców. Nie jest to klasyczny zestaw z klocków do zabawy dla dzieci, ale jest on budowany na zasadzie dużej figurki, która ma leżeć na półce czy biurko i ozdabiać nam otoczenie. Zestaw dzięki temu przeznaczony jest zarówno dla dzieci i dorosłych, a ogólnie mówiąc, do każdego fana tej galaktycznej serii.

Lego 75305 – jeśli kochasz Star Wars, ten zestaw jest dla Ciebie

Seria klocków, która ma przypominać figurki i eksponować konkretne elementy na półce zyskuje na popularności. Kolejnym zestawem, który jest wzorowany na Star Wars właśnie z tej serii jest lego 75305. Przypomina on hełm zwiadowcy szturmowca z charakterystycznymi daszkami na górze i po bokach. Każdy fan sagi wie, jakie stroje nosiły konkretne oddziały, co będzie dodatkowym smaczkiem dla kolekcji. Oczywiście te zestawy buduje się na dokładnie takiej samej zasadzie jak zwykłe zestawy, jednak mają one szczególnie ozdabiać otoczenie gdzie zostaną postawione.

Klocki lego

Dlaczego warto wybrać ten zestaw?

Lego 75305 to pięknie prezentujący się zestaw w klimatach Gwiezdnych Wojen, który posiada swój charakterystyczny styl. Posiada on wiele elementów, dzięki czemu jego złożenie przyniesie wiele frajdy. Specjalna podstawka na której budowany jest model jeszcze bardziej wyróżni go na tle tego, gdzie zostanie umieszczony.

 

Dodaj komentarz