Studia informatyczne

Dlaczego warto wybrać studia informatyczne na WSZiB?

Wybór właściwego kierunku studiów to nie lada wyzwanie dla wielu osób. Dlatego warto na spokojnie przemyśleć ta decyzję. Osoby, które chcą w przyszłości pracować w branży IT powinny wybrać studia informatyczne, które dają im ogromną szansa rozwoju i pogłębienia już zdobytej wiedzy. Jaką ofertę znajdziesz na uczelni w WSZiB w Krakowie? Sprawdź!

Studia informatyczne

Studia informatyczne i sens ich wyboru

Każda osoba, która chce w przyszłości wykonywać zawód informatyka lub pokrewny powinny wybrać studia informatyczne. To szansa rozwoju i ukierunkowania się! Na uczelni WSZiB program kształcenia składa się z dwóch obszarów: przedmiotów kanonicznych oraz praktycznych modułów do wyboru, które pozwolą na specjalizacje w wybranym przez Ciebie zakresie. Kandydat będzie mógł wybrać ścieżkę kształcenia po ukończeniu podstawowego etapu kształcenia. Wśród tych kierunków wymienia się bazy danych, programowanie obiektowe oraz systemy i sieci komputerowe.

Studia informatyczne na WSZiB

Studia informatyczne na uczelni Wyższa Szkoła Zarzadzania i Bankowości odbywają się w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Nauka trwa do 3,5 roku. Studenci zdobędą kompleksową wiedzę inżynierską z zakresu współczesnych rozwiązań informatycznych. Studia informatyczne przygotują też do analitycznej pracy twórczej oraz projektowej i administratorskiej. To nie wszystko! Podczas zajęć studenci uzyskają wiedzę z zakresu architektur komputerowych. Po ukończeniu studiów absolwent będzie mógł podjąć pracę w zakresie produkcji oprogramowania komputerowego, zaawansowanych systemów baz danych i wielu innych. Sprawdź całą ofertę i zapisz się na rekrutację!

Dodaj komentarz