funkcjonalne bloczki reklamowe z nadrukiem

Bloczki reklamowe z nadrukiem – funkcjonalny gadżet do Twojej firmy!

Szukasz pomysłów na gadżety do Twojej firmy, które będą jednocześnie funkcjonalne i atrakcyjne. Chcesz, aby często trafiały w ręce klientów i pracowników i były praktycznym elementem w ich przestrzeni? Postaw na bloczki reklamowe z nadrukiem!

Bloczki reklamowe z nadrukiem – praktyczne i personalizowane

bloczki reklamowe z nadrukiem - praktyczny gadżetKażdego dnia mamy dużo spraw do zrobienia i zapamiętania. Warto więc sporządzić listę, aby o niczym nie zapomnieć i wszystko mieć przygotowane. Często także prowadzimy rozmowy z klientami, z których warto wynotować najważniejsze informacje. Bloczki reklamowe z nadrukiem będą stanowić praktyczne rozwiązanie w połączeniu z elementem reklamowym. Świetnie się także sprawią na spotkaniach z klientami, konferencjach i jako gadżet gratis.

Jakie są rodzaje bloczków reklamowych z nadrukiem?

Jeśli chcesz zamówić taki gadżet do Twojej firmy możesz wybrać różne rodzaje bloczków reklamowych z nadrukiem. Może to by notes z wyrywanymi kartkami. Najbardziej praktyczny w wersji bez okładki lub nieco bardziej elegancka wersja z okładką. Inną możliwością są notatniki z logo na spirali. Fajnie się prezentują, możliwe jest także wyrwanie kartek. Ostatni typ to bloczki samoprzylepne typu kostka. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na przylepienie karteczki w widocznym miejscu lub w książce, czy dokumentach. Dodatkowo możesz dobrać wymiar takiego notesu – A6, notesy A5 oraz A4. Chcesz zamówić je ze swoim logiem? Wejdź na witrynę kalendarzecsk.pl i zamów idealną wersję dla Twojej firmy jej pracowników i klientów.

Dodaj komentarz