Antybakteryjny żel Apis

Antybakteryjny żel Apis – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo!

Jesteś właścicielką lub pracujesz w salonie kosmetycznym? Jeśli tak, to z pewnością musisz dbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz klientek. Dziś, kiedy wznowiono działalności salonów kosmetycznych po ich ograniczeniu związanym z pandemią Koronawirusa. Należy szczególnie zachować ostrożność i użyć wszelkich środków, które mają zapewnić ochronę zdrowia. W każdym salonie kosmetycznym należy dokonywać dezynfekcji oraz używać preparatów takich jak antybakteryjny żel Apis. Sprawdź jakie ma działanie i dlaczego warto go mieć!

Antybakteryjny żel Apis

Co gwarantuje nam antybakteryjny żel Apis?

Warto stosować żele i płyny do dezynfekcji powierzchni, narzędzi, sprzętów oraz naszych dłoni. Warto wybierać delikatne produkty, które nie będą niszczyć, a przede wszystkim uczulać naszych dłoni. Antybakteryjny żel Apis posiada w składzie etanol oraz alkohol izopropylowy. Są to substancje czynne. Poza tymi składnikami znajdziemy też d-panthenol i wyciąg z aloesu, które łagodzą podrażnienia i pielęgnują skórę. Żel ten wykazuje skuteczne działanie na skórę. Dlatego właśnie jest polecany przez wiele osób, które sprawdziło jego działanie.

Jak stosować antybakteryjny żel Apis?

Chcesz szybko i łatwo zdezynfekować ręce? Doskonale sprawdzi się antybakteryjny żel Apis, który wystarczy nanieść na dłonie, i rozsmarować. Nie należy używać do tego wody! W ten sposób pozbędziemy się bakterii i wirusów z dłoni. Produkt ten znajduje się w wygodnej i ergonomicznej butelce z dozownikiem. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich klientek. Postaraj się o profesjonalne produkty do dezynfekcji dla swojego salonu kosmetycznego!

Dodaj komentarz